×
TR
Genel Merkez - Fabrika
10.000m² üretim 2.000m² ofis alanı Son teknoloji makine parkuru Modern ve estetik çalışma alanları

10.000m² üretim, 2.000m² ofis alanı

Yaşadığımız çağın gereksinimlerini göz önünde bulunduran Fupa Lift, sürekli ve istikrarlı büyüme stratejileri ile ileriye yönelik daha farklı konseptlerle asansör sektörüne eskisinden de iyi ve hızlı hizmet vermek için uzun süredir planladığı yeni üretim tesisleri yatırımını hayata geçirmeye başladı. 2018 yılının ilk yarısında inşaatına başlanan Fupa Lift yeni üretim tesisleri ve merkez ofisi, Gebze/Dilovası Makinacılar Organize Sanayii Bölgesinde yer alıyor. 12.000 m² kapalı alanı olan modern tesislerin 10.000 m² si üretim alanı, 2.000 m² si ofislerden oluşmaktadır. İleri düzeyde inşaat teknolojileri kullanılarak inşaa edilmekte olan yeni FUPA tesisleri her türlü çalışma konforuna sahip özelliklerle dolu.

Son teknoloji makine parkuru

Nitelikli iş gücü ile beraber yeni tesislerin teknolojisi birleşince Fupa Lift bir dünya markası olma hedeflerini daha hızlı gerçekleştiriyor. Otomasyon, ERP ve Üretim Takip sistemlerine dayalı yüksek teknolojili makine parkuru ile Endüstri 4.0’ın uygulandığı bir fabrika olan yeni tesislerde, hem iç piyasa hem de yurtdışı pazarlar için daha rekabet edilebilir ürün konseptleri üretilmektedir. Fupa yeni tesislerinde Fermator lisansı altında İspanya kalitesinde ve yüksek adetlerde kapı üretimi, üst segment kabin ve süspansiyon üretimi, makine şaseleri, FUPACK markası ile komple paket asansör sistemleri üretilmektedir.

Modern ve estetik çalışma alanları

Çağdaş mimarlık metodlarının yön verdiği ofis alanları, modern, yeşil ile iç içe ve estetik duruşu ile çalışanlarına ve ziyaretçilerine keyifli zamanlar yaşatacak. Çalışanlarının çok daha verimli ve dinamik hissedeceği ofis alanları, kullanışlı mekanları ile bilindik ofis anlayışının çok daha ötesinde bir tasarıma sahip.