×
TR
Distribütörlükler
Alberto Sassi S.p.A

Alberto Sassi S.P.A. ürettiği dişlili ve dişlisiz makinalarının tüm parçalarını kendi bünyesinde üretir ve bu prensiple satış sonrası destek kalitesini tüm müşterilerine garanti eder, uluslararası asansör sektöründe en önemli payı alarak rakiplerinden sıyrılmaktadır.

Fermator

Fermator Group dünyada sadece asansör kapısı üreten en büyük tek tip ürün üreticisidir. Fermator marka kapılar dünya genelinde düşük, orta ve yüksek trafikli olarak adlandırılan birçok konut, ofis, havaalanı, otel ve kamusal alanda kullanılmaktadır.

Gustav Wolf

1887 yılında kurulan Gustav Wolf GmbH, yıllardır edindiği yüksek kalite çelik halat, çelik kablo ve çelik tel üretim tecrübesi ile dünya çapında meşhur bir markadır.

Monteferro

80 yılı aşkın süreç geliştirme, üretim ve müşteri hizmetleri tecrübesi ile Monteferro Group, asansör kılavuz ray üretiminde sektörün en önemli kaynaklarından biridir.

Savera

Savera asansör sektöründe kılavuz ray ve aksesuarlarının üretimini yapan ve hizmet sunan bir firmadır. Vera de Bidasoa(Navarre)’de kurulan firma, 5 farklı kıtada hizmet vermekte ve hedef müşterilerini uluslararası firmalar arasından uzun süreli iş birlikteliğini hedef alarak seçmektedir. 
 

PFB

P.F.B. mekanik asansör parçaları üretimi ve satışı konusunda uzman bir firmadır.

Dynatech

Dynatech dünya üzerinde asansör kullanan milyonlarca kişinin güvenliğinden sorumludur. Binlerce asansör alanında lider firma Dynatech tarafından tasarlanan ve üretilen asansör güvenlik sistemleri ile kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Henning

Almanya’da kurulan Henning GmbH asansör aşırı yük ölçüm, halattan yük ölçüm, seyahat kalitesi ölçüm sistemlerinin ve asansör hidrolik tamponlarının lider üreticisidir.

Datwyler

Datwyler, Avrupa, Ortadoğu ve Asya’da tesisleri bulunan, İsviçre’de merkez ofisi bulunan uluslararası ölçekte bir firmadır.

PVE

Pneumatic Vacuum Elevetor LLC (PVE) Dünya üzerindeki ilk ve tek vakum teknolojisi ile çalışan asansörünü tasarlayan ve üreten firmadır. PVE yeniliklere açık, teknoloji ile sürekli gelişen, kullanıcılarını düşey taşımacılıkta çığır açan teknolojilerle tanıştıran yapısı ile hizmet vermektedir.

Wurtec

Dünya çapında 6 farklı lokasyonda şubesi ve iş ortakları bulunan Wurtec Amerika menşeili bir firma olup, kuyu montaj ekipmanlarının ve aksesuarlarının, kılavuz ray montaj ve hizalama aparatlarının, iletişim teknolojilerinin ve güvenlik tertibatlarının üretimini yapan dünya çapında bir asansör markasıdır.