×
TR
Değerler

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği asansör sektöründe dünyanın önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmayı sürdürmek.

Misyonumuz

• Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek dünya standartlarına uygun asansör parça üretimi yapmak ve hizmetleri sunmak.
• Küresel rekabet ortamında en uygun maliyet ve en yüksek kalitede ürün ve hizmetleri müşteriye ulaştırarak rekabet gücümüzü arttırmak.
• Müşteri beklentilerini ön planda tutarak uygun ürün ve hizmetleri en iyi koşullarda ve zamanında sunarak müşteri memnuniyetini her daim sağlamak ve en yüksek mertebede tutmak.

İlkelerimiz
Güvenilirlik ve Dürüstlük
Güvenilirlik ve Dürüstlük

İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız. Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz. Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz. Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.

Yaratıcılık
Yaratıcılık

Bir işin nasıl yapılamayacağını değil, yeni yaklaşımlar geliştirerek nasıl yapılabileceğini düşünür ve söyleriz. Standart çözümlerin farklı ihtiyaçları karşılayamadığı durumlarda bilgimizden, deneyimlerimizden, ilişkilerimizden ve teknolojiden yararlanarak ihtiyaca en uygun çözümleri hızla üretiriz. Müşterilerimizin ve birbirimizin hayatını kolaylaştırmak için yeni fikirler geliştirir ve bu fikirleri hayata geçirmek için harekete geçeriz.

Hizmet Odaklılık
Hizmet Odaklılık

Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini arttırmak için tüm kanallardan kolayca erişilebilir, Müşteri odaklı yaklaşım göstererek hedeflenen zamanda hizmetlerimizi sunarız. Müşteri geri bildirimlerinden elde ettiğimiz deneyimlerle kendimiz sürekli geliştiririz.

Çevreye Duyarlılık
Çevreye Duyarlılık

Faaliyet ve hizmetlerimiz esnasında çevresel etkileri dikkate alarak çevre kirliliği etkenlerini kontrol altında tutup, en aza indirecek önlemleri almayı hedefleriz.