×
TR
Depo – Serbest Bölge
1000m² depo alanı Binlerce ürün adedi ve stok imkanı Yurtiçi ve yurtdışı hızlı ürün teslimi

1.000m² depo alanı

Fupa Lift Tuzla Serbest Bölge’de bulunan 2000m² lik arsa üzerinde kurulu 1000m² lik deposunu 2000 yılında hizmete soktu. 

Binlerce ürün adedi ve stok imkanı

Ürün çeşitliliğini arttırmak, stok hacmini genişletmek ve hem yerli hem de yabancı müşterilerine anında stok hizmeti sunabilmek için hizmete aldığımız depomuz bugün distribütörlüğünü yapmış olduğumuz Alberto Sassi makinalar, Gustav Wolf çelik halatlar, Monteferro ve Savera raylar ve Datwyler fleksi yassı kablolara ev sahipliği yapmaktadır. Bünyesinde her daim 1000 adete kadar dişlili ve dişlisiz makine, 100.000m çelik halat, 10.000m fleksi kablo ve 10.000m kılavuz ray stok bulunduran depomuz, serbest bölgede yer alması nedeni ile özellikle ihraç edilen ürünlerimizde yüksek hacimler ile hizmet verebilmemizi ciddi şekilde kolaylaştırmaktadır. 

Yurtiçi ve yurtdışı hızlı ürün teslimi

Ürün çeşitliliği sayesinde farklı projelerde kullanılabilecek ürünlerin müşterilerimize en hızlı yoldan temini yine bu depodan sağlanmaktadır. Hızlı ürün giriş-çıkışı ile stoklar güncel kalarak rafta bekleme süresi minimuma indirilmiştir.