×
TR
Haberler
Fupa Asansör 16-19 Mayıs 2018 Fermator I İspanya Ziyareti

FUPA ASANSÖR olarak Üretici Bayiilerimiz ile distribütörlüğünü yapmış olduğumuz, sektör öncüsü firmalar arasında köprü kurmaya hız kesmeden devam ediyoruz!

FUPA ASANSÖR olarak, kıymetli üretici bayiilerimiz eşliğinde 15 yılı aşkın süredir distribütörlüğünü yapmış olduğumuz FERMATOR firmasını ziyaret etmek ve İspanya’da keyifli bir gezi düzenlemek maksadı ile 16-19 Mayıs 2018 tarihleri arasında bir seyahat organize etmenin gururunu taşımaktayız.

Toplamda 20 katılımcının iştirak ettiği, Türkiye’nin dört bir yanında bulunan bayiilerimiz ile birlikte bu dört günlük gezi sürecimizde FERMATOR Doors Movement Technology ve Tecnolama fabrikaları ile turistik mekanlar durak noktalarımız oldu.

FERMATOR Doors Movement Technology fabrikasına düzenlediğimiz fabrika turunda katılımcılar yüksek otomasyonlu ve dahili birimleri tarafından geliştirilen ERP sistemleri ile desteklenen ileri düzey kalite kontrol, üretim, Ar&Ge ve test süreçlerini yakından inceleme fırsatı bulup, FERMATOR’un Compact ve Elite serileri hakkında bilgi sahibi oldu. Yine bir diğer durak noktamız olan FERMATOR Tecnolama fabrika turunda ise misafirlerimiz yeni geliştirilen Premium serisi, özel üretim yuvarlak kapılar, alttan sürüşlü özel cam kapılar, yüksek derece yangın dayanımlarına sahip standart dışı kapıları inceleme fırsatı buldu ve FERMATOR’un A’dan Z’ye Asansör otomatik kapıları konusunda pazara yüksek teknolojili ama rekabetçi ürünler sunabildiğine şahit oldu. FERMATOR üst yönetiminin çok yakından ilgilendiği fabrika gezisi tamamı üretici olan misafirlerimizi oldukça etkiledi.

FUPA ASANSÖR olarak tüm kıymetli misafirlerimize değerli vakitlerini bizimle birlikte geçirdikleri ve organizasyonumuza iştirak ettikleri için teşekkür eder, bir sonraki seyahatimizde tekrar görüşmek istediğimizi belirtiriz.

Diğer Haberler