×
TR
Haberler
Yeni Fabrikamızda Prima Power Makine Montajları Tamamlandı!

Gebze Dilovası Makinacılar OSB içerisinde yer alan yeni üretim tesisimizin inşaası tüm hızıyla devam etmektedir. Yeni yatırımımızda hedeflenen yüksek üretim gücünün en önemli oyuncularından olan makina parkurumuza sektöründe lider Finlandiya menşeili Prima Power marka makinalarımız dahil oldu. Aralık ayında Prima Power Finlandiya kurulum ekibi bizzat yeni fabrikamıza gelerek nakli sağlanan makinalarımızın kurulumu için görev aldılar.

Fabrikamızda kurulumu başlayan makinalar arasında, 7/24 kesintisiz otomasyonlu üretim sağlayan ve otomatik istifleme kulesi görevi gören Nightrain adlı makinamız, farklı tonajlarda abkant makinaları, lazer makinası, kesme ve delme operasyonlarını birlikte yapabilen kombine punch makinası yer almaktadır.

Pandemi sürecinde hız kesmeden devam ettirdiğimiz inşaat sürecimizde fabrikada makinaların montajının tamamlanmasının ardından üretimin ilk testleri yapılmaya başlandı.

Montajı tamamlanan makinalar haricinde en kısa sürede üretim tesisimiz içinde yer alacak olan boya tesisimizin de kurulumuna başlanacaktır.

Diğer Haberler