×
TR
Haberler
Fupa Lift Asansör İstanbul 2022 Fuarında Yerini Aldı!

Fupa Lift olarak bu yıl 10-13 Mart tarihleri arasında 17.si düzenlenen ASANSÖR İSTANBUL 2022 fuarında her zamanki yerimizi aldık! Ülkemiz ve tüm Dünya’da devam eden COVID-19 salgınına ve olumsuz hava şartlarına rağmen beklenen ilgilinin oldukça üzerinde ilgi gören standımıza gelerek bizleri gururlandıran siz değerli müşterilerimiz ve tedarikçilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Önceki fuarlarımıza kıyas ile her yıl güçlenen ekibimizin enerjisi, sergilediğimiz ürünlerin çeşitliliği, yeni tasarladığımız yolcu / panoramik / yük kabinlerimiz ve Türkiye’de ilk defa sergilenen kapı modellerimiz ile standımız yerli ve yabancı ziyaretçilerin akınına uğradı.

Bizlere her fuarda olduğu gibi bu fuarda da destek olan çok değerli tedarikçilerimiz; FERMATOR, ALBERTO SASSI S.P.A. ve ALBERTO SASSI SPAIN ekibine, GUSTAV WOLF, DATWYLER, HENNING temsilcilerine fuar süresince sağladıkları tüm katkılar için teşekkür ediyoruz.

Bizleri yürümekte olduğumuz bu yolda yalnız bırakmayan siz değerli müşterilerimiz ve tedarikçilerimize her fuarda olduğu gibi bu fuarda da değerli katılımlarınızdan ötürü minnettar olduğumuzu belirtmek isteriz.

FUPA ailesi olarak gelecek fuarlarda da sizleri keyifle ağırlamak için şimdiden görüşmek üzere…

Diğer Haberler